Засідання колегії райдержадміністрації

23 травня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Людмили Литвин відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

Про стан виконання Програми соціального і економічного розвитку Олександрівського району за І квартал 2012 року присутніх поінформував начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий доповів про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків  у 2012 році.

З інформацією про організацію напрямків дозвілля в клубних закладах району виступила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Мічкур.

Також у ході колегії розглянуто питання про хід виконання районної цільової програми по реалізації в Олександрівському районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року, по якому присутніх інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марина Сандул.

Кількість переглядів: 55