Засідання колегії райдержадміністрації

25 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

У ході засідання про підсумки надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за І квартал 2012 року присутніх поінформував Андрій Лапа – в.о. заступника начальника – начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Кіровоградської області Державної податкової служби України.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Шията доповіла про підсумки виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів за І квартал 2012 року.

З інформацією про стан охорони праці в районі виступив начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Костянтин Данов.

Також у ході колегії розглянуто питання організації контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації та стану виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам.

Кількість переглядів: 46