Засідання колегії райдержадміністрації

26 квітня голова Олександрівської райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

З інформацією про  виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів за І квартал 2013 року перед присутніми виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията.

Про підсумки надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за І квартал 2013 року доповів заступник начальника, начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ кіровоградської області ДПС Андрій Лапа.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Костянтин Данов поінформував про роботу робочої групи по легалізації заробітної плати та “тіньової зайнятості населення.

Також у ході колегії розглянуто питання організації контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації та про стан виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам.

З усіх розглянутих питань колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 63