Засідання колегії райдержадміністрації

22 червня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
У роботі колегії взяли участь голова районної ради Василь Скляренко, сільські та селищні голови.
На колегії розглянуто актуальне питання на сьогодні – питання підготовки господарств району до збирання ранніх зернових культур. З інформацією виступив на колегії начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Савченко. $CUT$ налізуючи стан підготовки сільгосппідприємств району до жнив, він зокрема зазначив, що нинішнього сезону у районі передбачається зібрати ранні зернові на площі 17742 га. Зокрема, озимої пшениці – 10285 га, ярої – 15 га, ярого ячменю – 3856 га, вівса – 50 га, гороху – 770 га, озимого ячменю – 2766 га, крім того озимого ріпаку – 1556 га.
Вже розпочато обстеження озимих та ярих культур зернових на предмет визначення біологічної врожайності.
Зважаючи на виняткову важливість успішного проведення обсягів робіт по збиранню ранніх зернових механізатори району готують до збиральних робіт 311 тракторів, 79 зернозбиральних комбайни, 15 жниварок, 34 зерноочисних машин, 179 вантажних автомобілів, причепи та іншу техніку, що буде задіяна на жнивах 2011 року.
Розрахунки показують, що за наявних в господарствах 79 зернозбиральних комбайнів, навантаження на 1 комбайн складатиме 296 га. При такому навантаженні не всі господарства зможуть зібрати урожай у визначені агротехнічні строки, тому передбачено додатково залучити на жнива ще 14 високопродуктивних комбайнів.
Це дасть змогу провести збиральні роботи за 21 день.
Згідно оперативних даних на 10 червня 2011 року в господарствах району для проведення збиральних робіт запаси дизельного палива становлять 100% та бензину 101% до потреби.
В районі сертифіковано 4 підприємства з приймання та зберігання зерна.
Отож запевнив Сергій Савченко, забезпеченість господарств району паливно-мастильними матеріалами та зернозбиральною технікою дасть змогу в оптимальні строки провести збирання ранніх зернових культур у 2011 році.
 З інформацією про стан впровадження системи „Картка” ЄДКС „Кадри” в Олександрівській РДА на колегії виступила начальник відділу кадрової роботи райдержадміністрації Анжела Скляренко.
Кількість переглядів: 62