Засідання комісії з питань захисту прав дитини

6 вересня у райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі керівника апарату райдержадміністрації Миколи Старченка та начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Марини Сандул. На засіданні були розглянуті  питання влаштування дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання та дотримання прав неповнолітніх дітей на житло, власниками якого вони є. Як поінформувала Марина Сандул, станом на 1 вересня 2013 року на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 104 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування.

Сімейними формами виховання охоплено 87 дітей. З них: 67 перебуває під опікою та піклуванням, 11 виховується у прийомних сім’ях, 9 у будинках сімейного типу, в інтернатних закладах виховується 10 дітей. Протягом 2012 року 9 дітей були виведені з інтернат них закладів та влаштовані до сімейних форм виховання.

Троє осіб з числа дітей даної категорії протягом 2012- першої половини 2013 року по досягненню 18 років забезпечені соціальним житлом. 

 

Кількість переглядів: 53