Засідання координаційної ради у справах дітей

    Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин провела чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації. На координаційній раді розглянуто питання про роботу виконкомів Бовтиської, Голиківської, Красносілківської, Ставидлянської, Родниківської, Розумівської сільських рад з батьками або особами, які їх заміняють, які ухиляються від виховання дітей, та неповнолітніми з девіантною поведінкою за результатами перевірки, проведеної службою у справах дітей РДА. 
    Учасники засідання – представники служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації, сектору опіки піклування та усиновлення у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, голови сільських та селищних рад обговорили стан виконання прийнятих в ІІ кварталі 2011 року рішень координаційної ради.
    У вступному слові начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Галина Письменна доповіла присутнім про кількість багатодітних сімей, неблагополучних сімей та сімей опікунів на території Олександрівського району та роботу громадських інспекцій з ними.
    Також розглянуто питання про виконання Закону України щодо захисту житлових та майнових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та Указу президента від 11 липня 2005 року №1086 „Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей”.
    Про результати перевірки з дотримання власниками підприємств законодавства про працю неповнолітніх згідно Кодексу законів про працю інформувала завідувач сектору опіки піклування та усиновлення служби у справах дітей Вікторія Чернишенко. За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.
Кількість переглядів: 69