Засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності

26 квітня в актовому залі Олександрівської районної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Людмили Литвин відбулося спільне засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

На засіданні розглянуто  питання виконання Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз”, по якому виступила Світлана Безпечна – провідний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Лікар-інфекціоніст центральної  районної лікарні Віра Рула поінформувала про стан виконання районної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ/СНІД хворих на 2010-2013 роки. 

Про стан фінансування районної “Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ/СНІД, хворих на  туберкульоз 2010 – 2013 роки”, доповіла Людмила Поліщук –  заступник  начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління.

Сергій  Тимко –  головний  спеціаліст  відділу освіти  РДА, інформував про роботу відділу освіти щодо проведення інформаційно-просвітницьких  заходів серед учнівської молоді направлених на запобігання поширенню    наркоманії та недопущення  вживання психоактивних речовин  профілактики наркоманії в загальноосвітніх закладах району.

Про ситуацію в районі  щодо  виявлення, обліку та лікування наркозалежних осіб  в районі доповів районний лікар-нарколог Володимир Капкан.

Кількість переглядів: 64