Засідання постійної районної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    28 грудня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Лариси Нечепоренко відбулося засідання постійної районної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    У роботі засідання взяли участь члени комісії, заступник Олександрівського селищного голови Олександр Березенко, директор комунального підприємства “Оберіг” Володимир Забудько.
    У ході засідання начальник Олександрівського УЕГГ Олександр Матвієнко виступив з інформацією про попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з використанням газових приладів.
    Заслухавши та обговоривши інформацію комісія доручила сільським та селищним головам спільно з працівниками Олександрівського УЕГГ, Олександрівського РВ МНС України в Кіровоградській області в термін до 1 лютого 2011 року провести перевірки приватних домоволодінь, в яких використовується природний та балонний газ на предмет дотримання правил безпеки користування газовими приладами. При перевірках звернути особливу увагу на громадян “груп ризику” та громадян, які надають послуги по ремонту автомобільної техніки на дому і можуть використовувати в роботі газову зварку.
    Олександрівському селищному голові Василю Захарову доручено організувати проведення ремонтів оголовків будинків по вул. Леніна та силами комунального підприємства “Оберіг” закінчити перевірку димових та вентиляційних каналів багатоповерхових будинків.
    Також у ході засідання коміксі було розглянуто питання:
    – про затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2011 piк;
    – про затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій району;
    – про організацію безаварійного пропуску талих вод та недопущення підтоплення населених пунктів.
Кількість переглядів: 54