Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    16 березня у залі засідань районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Нечепоренко відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    У роботі засідання взяли участь директор ДП “Олександрівське лісове господарство” Олександр Синявський, директор Олександрівського районного комунального агролісогосподарського підприємства Олександр Забава, Бірківський сільський голова Олександр Поліщук, Соснівський сільський голова Лариса Лебідь.
    У ході засідання розглядалося питання попередження виникнення лісових пожеж та недопущення спалювання сухої трави та очерету. Заслухавши інформацію заступника начальника районного відділу МНС Сергія Костенка Директор ДП “Олександрівське лісове господарство” та Олександра Синявського комісією було вирішено встановити контроль за забороною спалювання сухої трави, луків, пасовищ, ділянок із степовою рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя та післяжнивних залишків у парках, жнивних полях, смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, населених пунктів.
    Сільським та селищним головам рекомендовано протягом пожежонебезпечного періоду заборонити випалювання бур’янів та стерні на полях, закрити усі непланові проїзди та другорядні дороги у порядку, передбаченому чинним законодавством.
    Олександрівському РВ МНС України в області та підприємствам району доручено забезпечити постійну готовність до використання пожежної і спеціальної техніки та обладнання, а також особового складу підрозділів аварійно-рятувальних сил для їх можливого залучення до гасіння лісових пожеж.
    Комісією було прийнято рішення зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності при виявленні на їх території фактів спалювання сухої трави, луків, пасовищ, ділянок із степовою рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя та післяжнивних залишків у парках, жнивних полях, смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, населених пунктів складати відповідні акти та направляти їх для реагування в правоохоронні органи.
    Також було заплановано проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо правил поведінки під час високої пожежної небезпеки з метою запобігання виникненню пожеж.
Кількість переглядів: 61