Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

19 червня заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин провела засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Про виконання протокольних доручень та результатів рейдів робочої групи присутніх інформувала головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Надія Поцелуйко доповіла про проведену роботу із суб’єктами господарської діяльності, у яких працюючим нараховувалася заробітна плата менше встановленого законодавством мінімуму.

Також у ході засідання було заслухано інформації сільських голів Красносільскої та Соснівської сільських рад Ольги Федорової та Лариси Лебідь, заступника голови Олександрівської селищної ради Володимира Чебану про проведену роботу на територіях по виведенню заробітної плати з “тіньового” сектору економіки та вжиті заходи щодо недопущення випадків виплати працівникам середньомісячної заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Кількість переглядів: 46