Завдання Президента України владі на місцях – належне функціонування позашкільних навчальних закладів та зміцнення їх матеріальної бази

Збереження та розширення мережі  позашкільних навчальних закладів має  велике значення для виховання  підростаючого покоління.  Тому Президент України ставить завдання перед  місцевою владою  організувати належне функціонування  позашкільних навчальних закладів та зміцнювати їх матеріальну базу. Це принципова позиція Президента України. Охопити  різними формами позашкільної освіти  не менше 70 відсотків  дітей відповідного віку вимагає Глава держави від органів місцевої влади.

У нашому районі  функціонують   позашкільні навчальні заклади: РЦДЮТ, ДЮСШ, СЮТ, в яких працюють 120 гуртківхудожньо-естетичного, науково-технічного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного та інших напрямів. Усього гуртковою роботою на базі позашкільних навчальних закладів райну охоплено 2105 дітей.

18 листопада  голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем Скляренком  побували в Несватківському  навчально-виховному комплексі, де ознайомилися з роботою спортивної секції, яка діє від дитячо-юнацької спортивної школи. Очолює секцію вчитель фізичного виховання  і водночас тренер Володимир Гнатович Черкас. У спортивній секції займається багато школярів  села Несваткового.

Керівники району  у добре облаштованому спортивному залі Несватківського НВК  спостерігали за  тренуванням та спортивними баталіями  юних  баскетболістів. “Вимога Президента України – створити кожній дитині умови для розвитку творчих здібностей та підвищити рівень охоплення позашкільною освітою максимальної кількості дітей, особливо у сільській місцевості”, – наголосив Валерій Авксентьєв.

Після цього  Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко   привітали  з початком  змагань з баскетболу  школярів  Несватківського, двох Олександрівських № 2 та №3 НВК, Олександрівської школи №1.

Вітаючи  юних спортсменів,  голова районної державної адміністрації  наголосив, що  педагоги і влада на місцях постійно дбають про  всебічний розвиток  підростаючого покоління у світлі соціальних ініціатив Президента України „Діти – майбутнє України.”

Для цього в районі створено  необхідні умови  зокрема і для занять дітей спортом, організовано роботу  різних спортивних секцій, і тому числі і в сільських навчальних закладах. Аби діти після занять у школі могли  успішно займатись  і спортом, і розвивати свої творчі здібності  з урахуванням своїх  інтересів і захоплень.

Кількість переглядів: 79