“Завдання влади не допустити щоб дитина залишалася сам-на-сам з проблемами”

Захист соціально вразливих та незахищених верств населення, своєчасна допомога проблемним сім’ям з дітьми – основа соціальної політики Президента України. Цій темі було присвячено засідання “круглого столу” “Щаслива родина – щаслива дитина”, яке відбулося 16 жовтня на базі Олександрівського РВ УМВС України в області.

У  роботі круглого столу взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Приходько, заступник  начальника Знам’янського МРВ кримінально-виконавчої інспекції Лілія Моргун, оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей  Юрій Гуровський та фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На засіданні розглянуті питання стосовно неповнолітніх, які скоїли злочини і засуджені до покарань без  позбавлення волі, шляхи покращення надання соціальних послуг їм та їх батькам.  Обговорено проблемні питання щодо  виховання неповнолітніх в родинах та причини скоєння злочинів дітьми. Наголошено на тому, що необхідно посилити роботу з батьками, щоб їх діти, які вже скоїли злочини не допустили рецидивних проявів, посилити увагу до них, посилити турботу, залучити до  занять за інтересами.

Ще раз було наголошено про своєчасне взаємоінформування між суб’єктами із соціальної роботи з метою надання вчасної допомоги тим верствам населення, які її потребують.

– Завдання влади не допустити щоб дитина залишалася сам-на-сам з проблемами. Наша робота повинна бути спрямована на упередження, профілактику, допомогу, а не лише на виправлення  негативного результату, саме таке завдання ставить Президент України – зазначила Ольга Борота, підбиваючи підсумки засідання.

Кількість переглядів: 59