Збори ветеранської організації

22 листопада у залі засідань Олександрівської селищної ради під головуванням голови районної організації ветеранів України Василя Кроля відбулися збори районної організації ветеранів України. У зборах взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Крикун, лікар Олександрівської ЦРЛ Тетяна Крива, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник, завідуючий сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси й інформації апарату райдержадміністрації Олександр Доля, директор територіального центру Любов Емірова, голова Олександрівської селищної організації ветеранів України Олександра Гаращенко.

У ході зборів Тетяна Крива поінформувала присутніх про стан медичного обслуговування ветеранів району.

Про виконання районної програми збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011 – 2020 роки доповів Сергій Крикун.

Також, присутні розглянули питання заготівлі продуктів харчування для Олександрівської ЦРЛ первинними ветеранськими організаціями; укладання угод між первинними ветеранськими організаціями та сільгоспвиробниками і підприємцями району; роботи щодо організації підписки газет “Ветеран” та “Вперед” та ін.

Кількість переглядів: 59