Жителі Олександрівщини — воїнам-землякам

Збереження цілісності України, забезпечення миру і спокою її громадян  — в душі, серці і в діях кожного патріота. Тож  34-й  батальйон першої спеціальної бригади оборони поповнили патріотично налаштовані чоловіки — призовники за повістками і добровольці  з нашого району.  Та поки вони в числі  солдат з інших регіонів Кіровоградщини та України проходять бойове навчання, вчаться виконувати військові накази, земляки турбуються про безпеку своїх солдат.

На звернення ради  районної організації ветеранів України, яка підтримала ініціативу районної державної адміністрації та районної ради, про придбання нашим землякам засобів захисту, зокрема, бронежилетів, та засобів гігієни, продуктів харчування, відгукнулися всі небайдужі до долі України  люди. Керівники підприємств всіх форм власності, приватні підприємці, фермери, сільські голови та їх громади  зібрали чималі кошти. Замовили 30 бронежилетів, які уже виготовляють для наших солдатів, жителі району зібрали також засоби гігієни, продукти харчування тощо.

А 24 червня  радник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, керівник апарату районної державної адміністрації Микола Старченко  продукти харчування доставили солдатам Олександрівщини в 34-й батальйон. Продуктовий склад  батальйону поповнився олександрівськими крупами, картоплею, салом, смальцем, олією, тушонкою, яйцями й іншими продуктами харчування.

Разом з ними своїм транспортом посилку від бірківської громади привіз  Бірківський сільський голова Олександр Поліщук зі своєю командою патріотів. Це були засоби гігієни —  станки для гоління, зубна паста, шампунь, пральний порошок, шкарпетки, а також  — цигарки, батарейки, пряники, вода та інше.

Керівники зустрілися з солдатами Олександрівки. Разом з заступником командира вияснили ряд питань, що їх хвилювали.

Обговорили, що потрібно солдатам в  польовому таборі і для бойової готовності.

Керівники району обіцяли допомогти  дровами для польової кухні та лазні, придбати солдатам з нашого району змінні „камуфляжну” форму та взуття, надати  технічну допомогу.

І головне, візит керівників підняв моральний дух солдатів.

Кількість переглядів: 91