Жорсткий контроль за якісним, ефективним використанням землі – завдання, яке ставить Президент України до керівників територій

2 вересня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

Головним питанням, розглянутим на нараді стало питання раціонального використання земельних ресурсів в районі. Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що  одна з ключових вимог Президента України до керівників територій – жорсткий контроль за якісним, ефективним використанням землі.

З інформацією про раціональне використання земельних ресурсів в Олександрівському районі виступив начальник відділу Держземагентства в Олександрівському районі Андрій Карпенко.  Він інформував присутніх про роботу в районі щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, встановлення меж населених пунктів району та інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Також у ході наради розглянуто питання стану надзвичайних ситуацій в районі.

Кількість переглядів: 54