Зробимо разом крок у майбутнє

З метою створення умов для реалізації прав молоді на вільній розвиток особистості, на працю, на вибір професії, підвищення суспільної престижності робітничих професій  17 жовтня 2012 року в Олександрівському РЦЗ проведено обласну профорієнтаційну естафету «Зробимо разом крок у майбутнє»

В Олександрівській філії КПЛПО відбувся Виїзний день інформації для студентської молоді. В рамках заходу, студенти взяли участь в семінарах «Молодь на ринку праці» та з питань запобігання нелегальної трудової міграції. Учасників було  проінформовано про професії, які користуються попитом на місцевому та регіональному ринку праці, розглянуто основні шляхи пошуку роботи, ознайомлено про активні заходи державної служби зайнятості щодо сприяння зайнятості молоді. За допомогою інтерактивних вправ, студенти дізналися про проблеми при пошуку роботи, про наслідки «тіньової зайнятості».

Також для безробітної молоді в районному центрі зайнятості проведені спеціалізовані заходи, зокрема, семінар «Оволодій новою професією», де учасники отримали інформацію про перспективи професійного навчання та здобуття сучасних, актуальних професій, що користуються попитом на ринку праці

Отже, понад 100 молодих людей Олександрівщини відвідали 4 групових профорієнтаційних заходів, під час яких надано майже 250 профорієнтаційних послуг.

Кількість переглядів: 38