Зустріч з громадою

   В селі Вищі Верещаки 17 липня відбулася зустріч з громадою на тему: „Реалізація в регіонах завдань Президента України, щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів”. Участь в зустрічі взяв заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк та Вищеверещаківський сільський голова Павло Павловський.

   Юрій Баглюк зазначив, Проект “Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні” сьогодні проходить широке громадське обговорення. Концепцію розроблено з урахуванням положень Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

    Концепція – лише проект, це не догма. Тому вимога Президента України – широкий діалог з людьми, з місцевими громадами.

  Кінцевою метою реформування місцевого самоврядування в Україні має стати запровадження ефективної системи надання якісних і доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях, а також узгодження інтересів держави та територіальних громад.

   Учасники зустрічі вирішили підтримати Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і провести її широке роз’яснення серед жителів Вищеверещаківської сільської ради.
Кількість переглядів: 60