Зустріч з жителями Ясинового

Голова районної державної адміністрації В.В. Авксентьєв 16 вересня, провів зустріч з жителями села Ясинового, під час якої обговорено питання соціально-економічного розвитку території та проблеми, які найбільше хвилюють жителів сіл, підпорядкованих Ясинівській сільській раді.
    Серед проблем, які ясинівці озвучили голові райдержадміністрації, необхідність ремонту доріг у селах, покращення медичного обслуговування, впорядкування графіків руху автобусів, які проходять через Ясинове, необхідність внесення змін у роботу соціального працівника на період його відпустки. Та й найбільша біда Ясинового – водопостачання. Село знаходиться в особливій зоні, де підземні води на значній глибині, викопані криниці не забезпечують потреби населення у воді. Тому в селі прокладено водопровід, ним користується більше третини жителів
села. При сільській раді створено комунальне підприємство з обслуговування водогону та надання послуг населенню з водопостачання. Водопровідній системі вже не один десяток років, тож застаріле обладнання часто виходить з ладу. Через це цього літа жителі Ясинового практично залишилися без води. Тому всі, хто прийшов на зустріч з головою райдержадміністрації, просили допомогти налагодити в селі водопостачання.
    Сільський голова Л.В. Верболоз пообіцяла, що днями робота водогону буде відновлена, для цього закуплено необхідне обладнання і проведено ремонтні роботи, замінено труби, придбано новий насос.
    Пропозиції і зауваження жителів Ясинового будуть враховані в планах діяльності влади у районі, підсумував результати зустрічі голова РДА В.В. Авксентьєв.
Кількість переглядів: 98