Зустріти свята з гарним настроєм

Наближаються  Великодні та травневі свята, які   традиційно асоціюються у народі  не лише з їх відзначенням, а й з наведенням  ідеальної чистоти в оселях та  навколишній території.

Тому, шановні жителі району, настав час взятися за граблі, лопати і віники і прибрати   все навколо  від зимового  бруду. Своєрідні весняні суботники  повинні організувати разом з колективами керівники всіх підприємств, установ, організацій усіх форм власності.  Потрібно не  лише  прибрати сміття, скопати  грядки і клумби, а  побілити дерева, посадити квіти. Районна газета  започаткувала    актуальну на нинішній час  рубрику „Посади чорнобривців розмай – об’єднай Український наш край”. Тож варто всім згуртуватися і   приєднатися до  цього заклику і справді зробити разом нашу  Олександрівську землю квітучою і  красивою.

Дощі, які щедро  оросили нашу землю, тільки сприятимуть квітучості   нашого краю  і  всієї  України.

Під час масових суботників  потрібно навести порядок у парках і скверах, біля адміністративних будівель, пам’ятників загиблим  героям –землякам, братських могил, громадських кладовищ, закладів  соціальної сфери.

Зробімо всі гуртом  прекрасною нашу Олександрівщину, щоб зустріти свята з гарним настроєм.

Кількість переглядів: 194